4Home prestieradlo mikroflanel zelená, 90 x 200 cm

Neodolateľný kus 4Home prestieradlo mikroflanel zelená, 90 x 200 cm originál od značky 4Home ľahko zoženiete na našich stránkach teraz práve takmer zadarmo! Akčná cena od 11.99 €
Cena: 11.99 €

Hebučké prestieradlo mikroflanel si jednoducho zamilujete. Jemný a mäkký materiál vás krásne zahreje počas chladných nocí a urobí z vašej postele tú najpohodlnejšiu oázu odpočinku. Výhodou mikroflanelového prestieradla je ľahká údržba – materiál rýchlo schne, nemusí sa žehliť a ani sa nekrčí. Prestieradlo je napínacie (opatrené gumou v tunele). Vhodné na matrace s maximálnou výškou 25 cm.
Čo je mikroflanel? Mikroflanel sa vyznačuje väčšou hustotou vlákien, preto je na dotyk ešte jemnejší než obľúbený mikroplyš. Jemné a krátke vlákna zaistia ten najpohodlnejší spánok a pre citlivú pokožku sú obliečky a prestieradlá z mikroflanelu tou najlepšou voľbou. Vďaka svojej hrejivosti sú výborné pre chladné zimné noci. Skrátka ak ste si obľúbili mikroplyš, verte, že s mikroflanelom bude vaša posteľ ešte pohodlnejšia a spánok kvalitnejší.
Veľkosť 90 x 200 cm
Farba zelená

Ďalšie produkty z kategórie Plachty

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top