B.E.S. Petrovice Vankúš Bella Optimal Aloe vera, 70 x 90 cm

Kvalitný kus B.E.S. Petrovice Vankúš Bella Optimal Aloe vera, 70 x 90 cm originál od značky B.E.S. Petrovice ľahko získate zde teraz za akčnú cenu! Cena od 16.99 €
Cena: 16.99 €

Vankúš Bella Aloe vera optimal je ideálny výrobok na celoročné použitie. Náplň vankúša je cca 1000 g, zaistí po celý rok úplne optimálnu klímu pre spánok a odpočinok.
Aloe Vera má overené blahodárne účinky. Výťažky z rastliny Aloe Vera majú pozitívny vplyv na ľudské telo a zdravie, najmä zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a navyše sa môžu pochváliť antibakteriálnym efektom.Vynikajúca kvalita, elegantný prešiv.Bella optimal je z jemnej 100% polyesterovej tkaniny obsahujúcej stovky mikrovlákien. Na tie nadväzujú mikro priestory vyplnené vzduchom, ktoré v tkanine pôsobia ako termoregulačný prvok, takže tkanina v chlade hreje a v teplom prostredí účinne odvádza vodné pary a teplo od ľudského tela.Vďaka svojej pevnosti zaisťuje tkanina dlhú životnosť. Vzhľadom na materiálové zloženie pôsobí vankúš antibakteriálne a je vhodný aj pre alergikov.Vankúš je v povrchovej časti podložený polyesterovým rúnom a prešitý. Náplň je tvorená z dutých vlákien tvarovaných do chumáčikov, ktoré dodávajú vankúšu mäkkosť a pružnosť.Výhody vankúša:

optimálna opora hlavy
vysoká priedušnosť
odvod potu
antibakteriálne a alergicky neutrálne
náplň: 100% polyester guľôčky
dlhá životnosť

Ďalšie produkty z kategórie Vankúše

Ďalšie produkty od výrobcu B.E.S. Petrovice


Top