Beeztees Dvierka pre mačky Muze biela, 23,5 x 25,2 cm

Kvalitný a obľúbený kus Beeztees Dvierka pre mačky Muze biela, 23,5 x 25,2 cm originál od výrobcu 4Home jednoducho môžete získať na našich stránkach teraz práve v akcii. Teraz v akcii 22.49 €
Cena: 22.49 €

Dvere pre mačky Beeztees Moze dávajú vašej mačke príležitosť kedykoľvek opustiť alebo naopak vstúpiť do domu.Tieto mačacie dvere majú 4-polohový zámok: otvorené, iba dovnútra, iba von alebo zatvorené. Dvere obsahujú priehľadnú tichú klapku, ktorá sa zatvára pomocou magnetu. To udržuje klapku pred vetrom uzavretú, a to aj v otvorenej polohe. Kefa zaisťuje, že sú dvierka vždy úplne zatvorené. Jednoduchá inštalácia. Návod na inštaláciu:

krok č. 1: vyberte vhodné miesto na dverách, menej ako 130 mm od zeme. Nakreslite tvar dvierok na dvere pomocou šablóny.
krok č. 2: vyrežte tvar dvierok do dverí.
krok č. 3: tunel dvierok možno prispôsobiť hrúbke dverí. Maximálna hrúbka je 50 mm a sú tu dve rezacie linky s rozmermi 16 a 38 mm.
krok č. 4: umiestnite obe časti dvierok do správnej polohy a zaistite ich pomocou dodaných skrutiek. Rozmery: veľkosť dvierok 23,5 x 25,2 cm a veľkosť otvoru 21 x 22,7 cm
Farba biela

Ďalšie produkty z kategórie Ostatné pomôcky pre psov

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top