Ceresit stop vlhkosti prístroj AERO 360 BIELA

Najpredávanejší kus Ceresit stop vlhkosti prístroj AERO 360 BIELA od top výrobcu 4Home ľahko môžete zohnať tady teraz vo výpredajové akciu. Teraz v akcii 11.99 €
Cena: 11.99 €

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° je nový systém pohlcovania vlhkosti, ktorý optimalizuje nadmernú vzdušnú vlhkosť prostredníctvom 360 stupňovej cirkulácie vzduchu. Zaisťuje vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizáciu pachu. Nastavuje nové štandardy. Prístroj nepotrebuje k svojej činnosti žiadnu energiu!Okamžite po vložení tablety začne prístroj vstrebávať nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu. Tableta AERO 360° používaním postupne zmenšuje svoj objem a keď úplne zmizne, je nutné vložiť novú. Tekutinu vylejte zo zásobníka po úplnom rozpustení tablety.Použitie prístroja je veľmi jednoduché. V 4 krokoch sa jednoducho zbavíte nadmernej vlhkosti a vytvoríte si doma príjemnejšie a zdravšie prostredie.
Pre otvorenie prístroja stlačte označené miesto v hornej časti prístroja.
Otvorte sáčok s absorpčnou tabletou. Tablety sa nedotýkajte.
Vložte tabletu modrou stranou do vyklopenej časti prístroja a zatvorte prístroj.
Po úplnom rozpustení tablety otvorte výpustný ventil a roztok vylejte do toalety.Pohlcovač možno umiestniť do všetkých priestorov, v ktorých potrebujete redukovať vlhkosť! Optimálne je jeho použitie v miestnostiach ako je kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa, spálňa a priestory s nízkou cirkuláciou vzduchu (pivnica, garáž, podkrovie, karavan, chalupa). Je tiež pomocníkom v prípade, že dôjde k navlhnutiu miestnosti v dôsledku vodnej havárie či povodní.Prístroj umiestnite na podlahu či vyvýšené miesto tam, kde je dostatok priestoru pre cirkuláciu vzduchu.Aj keď je prevádzka pohlcovača Ceresit Stop vlhkosti bezpečná, neponechávajte ho v blízkosti detí a domácich zvierat. Z každej strany pohlcovača by mal byť kvôli dobrej cirkulácii vzduchu voľný priestor minimálne 10 cm. Neumiestňujte pohlcovač v blízkosti zdrojov tepla (kúrenie, krby, atď.). Zabráňte kontaktu tablety AERO 360° alebo roztoku s kovmi (napr. zlaté okraje taniera), kožou, textíliami, kobercom alebo poťahy. V prípade kontaktu, okamžite umyte znečistený predmet teplou vodou.V balení:

1x prístroj
1x absorpčná tableta
Farba biela

Ďalšie produkty z kategórie Prípravky na čistenie

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top