Compactor Úložný box na perinu a textil GreenTex, 50 x 70 x 30 cm, zelená

Veľmi žiadaný výrobok Compactor Úložný box na perinu a textil GreenTex, 50 x 70 x 30 cm, zelená originál od značky Compactor môžete zohnať tu skutočne výhodne. Ceny od 9.99 €
Cena: 9.99 €

Textilný úložný box Compactor GreenTex je priestorovo nenáročným pomocníkom. Už žiadne pohádzané a neupratané veci, ktoré nemajú svoje miesto. Tento úložný box vám poskytne praktický úložný priestor. Skvele vám poslúži na uloženie odevov, lôžkovín a iných predmetov, ktoré potrebujete uskladniť. Vďaka použitému materiálu a konštrukcii je box dostatočne pevný a zároveň v okamihu, keď ho nebudete potrebovať, je možné ho jednoducho zložiť a nezaberie takmer žiadne miesto.
Zložený box ľahko umiestnite napríklad pod posteľ, do zásuviek alebo na dno skrine. Pre pohodlné prenášanie je vybavený pevným uchom. Úložný box Compactor GreenTex je vyrobený z odolného materiálu – netkanej látky. Tá je do istej miery schopná sa prispôsobiť obsahu. Box sa uzatvára na zips, veci v ňom uložené sú teda dokonale chránené pred pôsobením vonkajších vplyvov, ako je vlhko, prach či napríklad mole.
Farba zelená

Ďalšie produkty z kategórie Úložné boxy

Ďalšie produkty od výrobcu Compactor


Top