Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle

Tento kvalitný a žiadaný kus Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle od značky Compass zoženiete na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne! Teraz v akcii 319.99 €
Cena: 319.99 €

Tento univerzálny nosič sa upevňuje na guľu ťažného zariadenia. Je určený pre 2 elektrobicykle alebo bežné bicykle, maximálna hmotnosť jedného je 30 kg. Má jednoduchý systému upevnenia so sklápaním pre prístup do kufra, s kompletne osvetleným panelom a miestom pre registračnú značku vozidla.
Upevnenie bicykla do nosiča sa robí uchytením držiaku na rám a dotiahnutím spôn na bicykle, umiestnené na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Ružicu pre upevnenie bicykla je nutné dôkladne dotiahnuť, aby sa prekonal odpor preklzu v zamknutej polohe.Nosič sa na guľu taždného zariadenia zaistí pomocou robustnej páky a zámku. Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svetlami, vrátane osvetlenia ŠPZ. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá zo základní pre bicykel je z hliníka.

Ďalšie produkty z kategórie Autokoberce na mieru

Ďalšie produkty od výrobcu Compass


Top