Concept KF-1310 kulmofén Beautiful

Zľavnený výrobok Concept KF-1310 kulmofén Beautiful od výrobcu Concept jednoducho môžete zohnať práve vo výpredajové akciu! Ponuky už od 18.99 €
Cena: 18.99 €

Každá žena túži byť príťažlivá a krásna nielen pre mužov, ale aj pre svoj dobrý pocit. Kulmofén Concept KF1310 je vhodný nielen pre úpravu účesu na plesy, bály a spoločenské akcie, ale aj na bežné každodenné použitie.
Vďaka kulmofénu Concept je úprava vlasov omnoho jednoduchšia. Pomáha k tomu nielen jeho silný príkon 400 W, ale aj dva vymeniteľné nadstavce s priemerom kefy 20 a 16 mm. Kulmofén ponúka 2 rýchlosti nastavenia prúdenia vzduchu.Kefa je odnímateľná pre jednoduchú údržbu a čistenie. Pre pohodlnejšie použitie nie je potrebné otáčať celou kefou. Jednoducho stlačíte tlačidlo na uvoľnenie kefy. Tým sa zaistí ľahšie vytvorenie vĺn. Prívodná šnúra s dĺžkou 190 cm je otočná o 360° a tým je zaistená jednoduchosť ovládania kulmofénu pri úprave vlasov. Vďaka závesnému očku môžete svoju kulmu ľahko umiestniť, kde vám bude najlepšie vyhovovať.Vlastnosti a špecifikácie výrobka:

2 rýchlostné nastavenia
3 teplotné nastavenia (studený vzduch)
2 kefy s priemerom 20 a 16 mm
360° otočná prívodná šnúra s dĺžkou 190 cm
závesné očko
farba: biela + fialová
napätie: 230 V
Farba fialová

Ďalšie produkty z kategórie Kulmy

Ďalšie produkty od výrobcu Concept


Top