DOMO DO236SW podlahový čistič 2v1 s odsávaním

Akčný výrobok DOMO DO236SW podlahový čistič 2v1 s odsávaním značky Domo môžete zaobstarať u nás skutočne výhodne! Teraz možno objednať len za 205.99 €
Cena: 205.99 €

Elektrický aku čistič podláh s odsávaním zvládne v jednom kroku perfektne vyčistiť podlahu, zobrať nečistoty a odsať prebytočnú vodu. Vytieranie vlhčeným rotačným valcom z mikrovlákna ušetrí až 90 % vody proti bežnému vytieraniu napr. pomocou mopu a vždy vytiera len čistou vodou. Rotačný valec spolu s výkonným odsávaním tiež dokáže z podlahy zobrať aj veľmi hrubé nečistoty, či vysušiť rozliaty nápoj a podlahu zároveň do čista vytrieť. Po skončení upratovania jednoducho mop môžete rozobrať a jednotlivé časti umyť, alebo využiť automatickú funkciu samočistenia a valec vyprať v na to určenej čistiacej a dobíjacej základni.
Vhodný na všetky typy tvrdých podláh vrátane drevených. Systém vytierania s vysávaním a sušením v jednom kroku: rotačný valec z mikrovlákna zbiera nečistoty a čistí podlahu (čistou vodou/čistiacim prostriedkom), výkonné sanie saje zozbierané nečistoty a vlhkosť do nádrže na odpadovú vodu.Vhodný na plochu až 60 m2.Nádrž na čistú vodu: 400 ml.Nádrž na odpadovú vodu: 350 ml.Doba do úplného nabitia: 4-5 hodiny.Doba prevádzky po úplnom nabití: až 20 minút.Napájanie: Li-Ion 21,6 V batéria (215 W).Šírka záberu: 22 cm.Automatické vypnutie prístroja po naplnení nádrže na odpadovú vodu.Čistič je možné postaviť voľne vo zvislej polohe, alebo odstaviť do základne.Poistka chrániaca motor pri upchatí valca zastaví otáčanie.Balenie: špeciálna základňa na čistenie valca, nabíjanie a bezpečné odstavenie čističa aj na plávajúcej podlahe.
Farba biela + čierna

Ďalšie produkty z kategórie Parné čističe

Ďalšie produkty od výrobcu Domo


Top