Hrejivá deka CALMA 150 x 200 cm hořčicová

Kvalitný a lacný kus Hrejivá deka CALMA 150 x 200 cm hořčicová pochádzajúce od značky Kontrast môžete získať tu za akčnú cenu! Akčné ceny už od 18.57 €
Cena: 18.57 €

Hľadáte moderný prvok do svojho interiéru, ktorý poskytne krásny štýl a zároveň dodá veľa praktického? Potom stavte na modernú a krásne hrejivú deku v originálnej horčicovej farbe, ktorá dokáže doladiť a skrášliť každý jeden interiér a miestnosť. Či už ste fanúšikom moderného boho štýlu, jednoduchého minimalizmu alebo štýlového luxusného dizajnu, deka sa hodí prakticky všade, kde si len spomeniete. A okrem vzhľadu vás oslní aj svojou praktickosťou.

Je ideálna ako prikrývka v letných mesiacoch, dokáže zahriať aj toho najväčšieho mrzúta pred televízorom alebo pri čítaní knihy a je nenahraditeľným pomocníkom počas dlhých zimných večerov. Je ideálna ako prikrývka pre návštevy a možno ju použiť aj ako vkusný a moderný prehoz na posteľ. Deka je veľmi príjemná na dotyk a vyrobená z krásne mäkkých materiálov, takže zahreje každý interiér a každého v ňom.

Série: Deky CALMA, Materiál: Polyester, Dĺžka: 200 cm, Šířka: 150 cm

Ďalšie produkty z kategórie Deky

Ďalšie produkty od výrobcu Kontrast


Top