Imunita premium TOPVET, 500ml

Tento vynikajúci kus Imunita premium TOPVET, 500ml originál od značky Topvet ľahko získate zde teraz za akčnú cenu! Akčná cena od 12.99 €
Cena: 12.99 €

Originálna receptúra ​​IMUNITA PREMIUM spája výťažky z bylín, beta glukán, stopové prvky a vitamíny, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je potrebný na zabezpečenie plnohodnotnej kvality života.

Echinacea je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného, dýchacieho systému a močových ciest.
Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, prispieva k normálnemu tráveniu a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Tlmí únavu, zvyšuje energiu a tonus.
Granátové jablko prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Čierna baza sa užíva ako pomoc imunitného systému, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Podporuje čistenie a vylučovanie vody z organizmu.
Lipa podporuje vykašliavanie, normálnu funkciu dýchacieho systému a normálne trávenie.
Šípok je vhodný doplnok pre normálnu funkciu dýchacieho systému, normálne trávenie a normálnu činnosť močového mechúra a obličiek.
Beta glukán (Extrakt z hlivy ustricovej) prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Užíva sa k zníženiu vyčerpania a únavy. Beta-glukány prispievajú aj k udržaniu normálnej činnosti horných ciest dýchacích.
Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Pomáhajú tiež k normálnej činnosti nervového systému, psychickej činnosti a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Užívajú sa k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.
Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Železo prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.Zloženie: glukóza-fruktózový sirup, Echinacea purpurea 10 % vodný extrakt, Rakytník rešetliakový (Hippophae Rhamnoides) 10 % vodný extrakt, Granátové jablko (Punica granatum) 10 % vodný extrakt, Baza čierna (Sambucus nigra) 10 % zahustený extrakt, Lipa srdcovitá kvet (Tilia cordata) 10 % vodný extrakt, Ruža šípová (Rosa canina) plod 10 % vodný extrakt, Betaglukan, Vitamín B1 – Tiamín, Vitamín B2 – Riboflavín, Vitamín B3 – kyselina nikotínová, Vitamín B5 – kyselina pantoténová, Vitamín B6 – Pyridoxín, vitamín B9 – kyselina listová, vitamín B12 – Kyanokobalamín, vitamín H – D-Biotín, Zinok – citrát zinočnatý, vitamín E – tokoferol, vitamín C – (kyselina L-askorbová, Sorban draselný – konzervant (E 202), monohydrát síranu železnatéhoOdporúčané dávkovanie:3x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 týždne a následne 1 týždeň vysaďte. Kúru je možné zopakovať podľa potreby viackrát ročne. Pred použitím pretrepte.Skladovanie:Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.Upozornenie:Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.Krajina pôvodu: Česká republika

Ďalšie produkty od výrobcu Topvet


Top