Kusový koberec s vysokým vlasom PUFFY 80 x 140 cm – ecru

Neodolateľný produkt Kusový koberec s vysokým vlasom PUFFY 80 x 140 cm - ecru od top výrobcu Kontrast jednoducho zoženiete tu teraz práve skutočne výhodne. Ceny už od 19.39 €
Cena: 19.39 €

Hľadáte zaujímavý kúsok do svojho interiéru? Malo by to byť niečo jedinečné a odlišné, čo vám pomôže doladiť interiér do posledného detailu? Potom sa oplatí zamerať vašu pozornosť na kusový koberec s vysokým vlasom. Zaujímavá farba ecru, podobná béžovej, pomenúva nebielené plátno. Je to moderná a hlavne neutrálna farba, ktorá zabezpečí, že sa bude držať akéhokoľvek dizajnu a zaberie v boho, industriálnom, vintage a iných štýloch.

Vysoký vlas je na pohľad veľmi jemný a pôsobí luxusným dojmom, je príjemný a krásne mäkký na dotyk. Obdĺžnikový tvar sa hodí do obývačky, spálne, pracovne alebo kancelárie. Naopak, nepáči sa jej v detskej izbe alebo v miestnostiach, ktoré sú vykurované podlahovým kúrením. Pravidelná údržba je viac ako dôležitá a s jej pomocou zabezpečíte kobercu dlhú životnosť a to, že bude stále požadovanej kvality.

Dĺžka vlasu: 60 mm, Materiál: Polyester, Bavlna, Dĺžka: 140 cm, Šířka: 80 cm

Ďalšie produkty z kategórie Shaggy

Ďalšie produkty od výrobcu Kontrast


Top