Kusový koberec s vysokým vlasom PUFFY 80 x 140 cm – tmavosivý

Kvalitný a žiadaný kus Kusový koberec s vysokým vlasom PUFFY 80 x 140 cm - tmavosivý od výrobcu Kontrast jednoducho môžete zohnať tady teraz za výpredajovú cenu! Aktuálne v akcii za 19.39 €
Cena: 19.39 €

Mať domov, v ktorom sa cítite dobre, máte radi jeho zariadenie a trávite v ňom veľa času s rodinou, priateľmi a známymi, znamená zabezpečiť, aby ste sa v ňom cítili pohodlne. A jednou z vecí, ktoré ho môžu spríjemniť, je kusový koberec s vysokým vlasom, ktorý dodáva príjemný pocit tepla a má aj svoju praktickú stránku. Nemusíte rozťahovať koberec po celej dĺžke miestnosti, stačí siahnuť po tom správnom kúsku, ktorý dokáže zázraky.

Tmavosivá farba je neutrálna, a preto sa hodí pre akýkoľvek štýl. Dlhý vlas je veľmi jemný na dotyk a pocit, po ničom inom chodiť nebudete. Zároveň pôsobí aj mäkko a luxusne, takže váš interiér s jeho pomocou získa. Je vhodný do obývačky, spálne, pracovne alebo kancelárie, naopak, službu neurobí v detskej izbe alebo tam, kde funguje podlahové kúrenie. Pravidelnou starostlivosťou jej zabezpečíte dlhú životnosť a stále príjemný vzhľad.

Dĺžka vlasu: 60 mm, Materiál: Polyester, Bavlna, Dĺžka: 140 cm, Šířka: 80 cm

Ďalšie produkty z kategórie Shaggy

Ďalšie produkty od výrobcu Kontrast


Top