Lauben Multifunkčný hrniec OvenSaf Multicooker 6000RS

V zľave kus Lauben Multifunkčný hrniec OvenSaf Multicooker 6000RS originál od výrobcu Lauben ľahko nájdete práve tu v zľave. Akčné ceny od 164.99 €
Cena: 164.99 €

Všestranný pomocník pre modernú domácnosť.Viacúčelový Lauben OvenSafe® Multicooker 6000RS rozhodne nerobí hanbu svojmu označeniu. Vnútorný hrniec je poctivý liatinový so smaltovaným povrchom – ako od babičky! Vďaka technológii OvenSafe® je možné ho bez obáv vložiť do rúry či postaviť na rôzne typy sporákov, zvláda teplotu až 250 °C. Pretože je 21. storočie v plnom prúde, nádobu s objemom 6 l je možné vložiť aj do multicookeru a razom máte k dispozícii 10 prednastavených programov pre jednoduché a rýchle varenie. Teplotu a čas je však možné upraviť aj ručne. Dôležitou súčasťou hrnca je pokrievka, tá je navrhnutá tak, aby k distribúcii vlhkosti vo vnútri dochádzalo rovnomerne. Liatina dokonale absorbuje a vedie teplo a tým je varenie energeticky úspornejšie, smaltovaný povrch zabraňuje korózii. Jedlo pripravíte ľahko aj v pare vďaka priloženému paráčiku. Šikovnými pomocníkmi sú funkcie na udržiavanie teploty a odložený štart. V multicookeri môžete variť maximálne zdravo, teda bez tuku a v pare vďaka špeciálnemu paráčiku, ktorý je súčasťou balenia. Príprava jedla je zároveň veľmi bezpečná, stačí využívať pribalené ochranné silikónové rukavice a silikónovú podložku. Aby vám hrniec naozaj dlho vydržal, je opatrený viacvrstvovým smaltovaným povrchom, ktorý zabraňuje hrdzaveniu. Varenie s týmto pomocníkom je hračka, ale ak by vám chýbala spočiatku inšpirácia, v priloženej kuchárke nájdete jednoduché a zdravé recepty.Vlastnosti:

vnútorný hrniec – smaltovaný vnútorný hrniec je možné bez problémov vybrať a vložiť do rúry či postaviť na rôzne typy sporákov, vydrží teplotu až 250 ° C
špeciálna pokrievka – pokrievka je navrhnutá tak, aby dochádzalo k rovnomernej distribúcii vlhkosti vo vnútri hrnca. Pokrmy budú šťavnaté a chrumkavé.
naparovák – súčasťou balenia je špeciálny paráčik na prípravu jedla tým najzdravším spôsobom, v pare a bez tuku
odložený štart – pripravte všetky suroviny, uložte do hrnca a nastavte odložený štart. Po príchode domov z práce, môžete mať uvarené.
kuchárka – v priloženej kuchárke nájdete inšpiráciu na jednoduché a zdravé recepty
10 programov – využívať môžete prednastavené programy – pomalé varenie, manuálne nastavenie, dusenie, varenie v pare, varenie vajec, vývar, pečenie, ryža, sladké pečivo, jogurt. Teplotu a čas je možné upravovať aj ručne.
liatina a smaltovaný povrch – liatina má schopnosť absorbovať teplo, pokrmy sa tak pripravujú pri konštantnej teplote, čím dochádza aj k úspore energie. Smaltovaný povrch potom zabraňuje korodovaniu.
Keep Warm – funkcia na udržiavanie teploty zaistí teplé jedlo aj po dlhšej dobe od uvarenia.
silikónové doplnky – medzi príslušenstvo patria ochranné silikónové rukavice pre bezpečnú manipuláciu a silikónová podložkaObsah balenia:

Multicooker
liatinový smaltovaný hrniec
naparovák
silikónové rukavice
silikónová podložka
kábel
kuchárka s receptami​
Farba strieborná

Ďalšie produkty z kategórie Ryžovary

Ďalšie produkty od výrobcu Lauben


Top