Le Toy Van Domček Cherry Tree Hall

Tento zľavnený produkt Le Toy Van Domček Cherry Tree Hall od známej značky Le Toy Van jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve skutočne lacno! Ponuka od 294.49 €
Cena: 294.49 €

Vitajte doma! Tento veľký drevený štvorposchodový domček pre bábiky sa bude vynímať v zbierke hračiek vašich detí. Čaká ich zábava pri hre na role, tento nádherný domček je dosť veľký pre každého malého lorda alebo lady.Grandiózny dom je plný maľovaných detailov v jemnej pastelovej ružovej a modrej, nájdete tu aj motívy kvetov. Krásne klasické aj oblúkové okná a ružové dvere len čakajú na otvorenie. Okenice sú pohyblivé, deti ich môžu na noc zavrieť, ráno zase dovnútra pustiť svetlo. Po otvorení prednej strany sa deti môžu ponoriť do sveta predstavivosti. Steny izieb sú dekorované individuálne, nájdete tu drevené schodisko s okrasným zábradlím. Sivá škridlová strecha s 2 komínmi je oddeliteľná, odhalí pôdu, namiesto schodiska na ňu vedie rebrík. Vysnívaný dom pre bábiky bude špeciálnym darčekom pre mnoho detí, môžete si ho tiež odovzdávať z generácie na generáciu.Hračky firmy Le Toy Van sú vyrobené s cieľom – aby dlho vydržali. Dizajnované s láskou skúsenými remeselníkmi za použitia etických praktík a udržateľných materiálov, ktoré sú láskavejšie k našej planéte.Hlavné vlastnosti:

pre bábiky do 15 cm
udržateľné FSC drevo
vyrobené eticky s láskou
testované podľa najprísnejších štandardov
maľované netoxickými farbami na báze vody
inšpiruje k predstavivej hre
pomáha s rozvojom kreativity, reči a koordinácieOcenenie hračky: Made For Mums Gold Award 2018, Good Toy Guide Approved.Daisylane kolekcia: prestížna kolekcia domčekov pre bábiky a doplnkov firmy Le Toy Van. Pred viac ako 25 rokmi zakladateľ Georges navrhol svoj úplne prvý domček pre bábiky, stavebný kameň tejto firmy. Vyrobené eticky z udržateľných materiálov. Drevené domčeky pre bábiky Daisylane sú jedinečné a nebudú detskú predstavivosť držať späť. Rodinné dedičstvo, skutočná investícia do hrania.
Farba ružová

Ďalšie produkty z kategórie Drevené hračky

Ďalšie produkty od výrobcu Le Toy Van


Top