Le Toy Van Nábytok Daisylane kuchyňa

Výnimočný a žiadaný kus Le Toy Van Nábytok Daisylane kuchyňa od známeho výrobcu Le Toy Van jednoducho zaobstaráte tu a teraz práve vo výpredajové akciu. Ponuky od 32.99 €
Cena: 32.99 €

Žiadny domček pre bábiky nie je kompletný bez vybavenej kuchyne. S týmto krásnym dreveným setom do kuchyne môžu deti uvariť alebo upiecť niečo dobré pre svojich miniatúrnych hostí. Tento predstavivý set s dôrazom na detail sa skladá z drezu, sporáka, rúry s otvárateľnými dverami, veľkej chladničky s otvárateľnými dverami, stola s 2 stoličkami, na ktorom môžete krájať a pripravovať. Veľkostne sa hodí do domčekov pre bábiky od Le Toy Van.Hračky firmy Le Toy Van sú vyrobené s cieľom – aby dlho vydržali. Dizajnované s láskou skúsenými remeselníkmi za použitia etických praktík a udržateľných materiálov, ktoré sú láskavejšie k našej planéte.Hlavné vlastnosti:

mierka 1:12
vyrobené eticky z udržateľných materiálov
testované podľa najprísnejších štandardov
maľované netoxickými farbami na báze vody
trénuje komunikačné zručnosti a koordináciu
inšpiruje ku kreatívnej a predstavivej hreDaisylane kolekcia: prestížna kolekcia domčekov pre bábiky a doplnkov firmy Le Toy Van. Pred viac ako 25 rokmi zakladateľ Georges navrhol svoj úplne prvý domček pre bábiky, stavebný kameň tejto firmy. Drevené domčeky pre bábiky Daisylane sú jedinečné a nebudú detskú predstavivosť držať späť. Rodinné dedičstvo, skutočná investícia do hrania.
Farba mix farieb

Ďalšie produkty z kategórie Drevené hračky

Ďalšie produkty od výrobcu Le Toy Van


Top