Magnetický náramek s růžovými a bílými kamínky – SJH 639

Unikátny výrobok Magnetický náramek s růžovými a bílými kamínky - SJH 639 originál od výrobcu 4Home jednoducho môžete získať u nás práve za výhodnú cenu! Práve teraz len za 16.49 €
Cena: 16.49 €

Tento krásny náramok v striebornej farbe s malými ružovými a bielymi kamienkami vytvára elegantnú harmóniu. Magnetoterapia pozitívne ovplyvňuje prúdenie energie vašim telom, zmierni opuchy, zápaly, môže uľaviť od bolesti. Magnety urýchľujú látkovú výmenu a odplavovanie splodín metabolizmu, hojenie a podporujú imunitný systém.
Magnetoterapia je jednou z najstarších foriem fyzikálnej terapie. Ide o neinvazívnu liečbu, na ktorú nevzniká návyk. Pôsobením pulzného magnetického poľa dochádza k ovplyvňovaniu tkanív ľudského tela na bunkovej úrovni, čo vedie k potlačeniu, prípadne úplnému odstráneniu niektorých zdravotných ťažkostí, očiste organizmu a regenerácii buniek.Náramok pozitívne ovplyvňuje:

krvný obeh
prispievajú k stabilizácii krvného tlaku
zvyšujú okysličenie krvi
znižujú únavu
tlmí bolesti v oblasti zápästia (artróza, artritída, syndróm karpálneho tunela)
zabraňuje tvorbe krvných zrazenínNáramok obsahuje 10 magnetov. Zapínanie je na bezpečný zacvakávací patent. Je zabalený v darčekovej drevenej krabičke. Nie je vhodný pre tehotné ženy a osoby s kardiostimulátorom.

Ďalšie produkty z kategórie Zdravotné bandáže a ortézy

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top