Mediashop HammerSmith Super Ladder Viacúčelový rebrík

Unikátny produkt Mediashop HammerSmith Super Ladder Viacúčelový rebrík originál od značky MediaShop jednoducho môžete zaobstarať práve tu so zľavou. Teraz za akčnú cenu 229.99 €
Cena: 229.99 €

S rebríkom Super Ladder od spoločnosti Hammersmith bude každá práca hračka. Počas okamihu sa prispôsobí vašim potrebám.Hammersmith SuperLadder viacúčelový rebrík so 14 funkciami. Rebrík, štafle, jednoduchý rebrík, kĺbový rebrík, lešenie, pracovný stôl a mnoho ďalšieho v jednom zariadení. Ideálny pre domáce práce, renovácie, záhradu, dielňu atď. Výborná stabilita aj na schodoch a na ťažko dostupných miestach.Vyrobené z absolútne nehrdzavejúceho, ľahkého a robustného leteckého hliníka. Je super ľahký, extrémne robustný a odolný voči korózii. Protišmykové gumové nožičky a nadstavce stojana na oboch koncoch zaisťujú bezpečnú polohu. Kompaktný na skladovanie, zmestí sa do každého rohu alebo kufra auta.S inovatívnym systémom Easy Click je prestavba úplnou hračkou. Jediným kliknutím premeníte multifunkčný rebrík na zostavu, ktorú potrebujete.Na výber je 14 funkcií. Či už ako:

rebrík
stupňovitý rebrík
variabilný jednoduchý rebrík s dĺžkou až 3,40 m
skladací rebrík
schodiskový rebrík
schodisková pracovná plošina
pracovné lešenie
pracovný stôl
pre starostlivosť o stromy
pre novú úroveň flexibility a všestrannosti vo vašich projektochRozmery v zloženom stave: d 25,5 cm, v 96 cm, š (bez podstavca) 33,5 cmRozmery podesty: plošina: 29 x 27 cm, krátka plošina: 58 x 27 cm a dlhá plošina: 86 x 27 cmVzdialenosť medzi priečkami 25 cm. Šírka priečky 29 cm. Počet priečok 12. Šírka základne 79 cm.
Farba strieborná

Ďalšie produkty z kategórie Rebríky a schodíky

Ďalšie produkty od výrobcu MediaShop


Top