Oceľový náramok s magnetmi strieborno-zlatý

Tento žiadaný výrobok Oceľový náramok s magnetmi strieborno-zlatý od kvalitnej značky 4Home ľahko môžete zaobstarať práve teraz skutočne lacno. Akčná cena už od 16.99 €
Cena: 16.99 €

Moderný design magnetického náramku. Je známe, že magnetoterapia pozitívne ovplyvní prúdenie energie vašim telom, zmierni opuchy, zápaly, môže uľaviť od bolesti. Magnety urýchľujú látkovú výmenu a odplavovanie splodín metabolizmu, hojenie a podporujú imunitný systém. Vhodný tip na darček.
Magnetoterapia je jednou z najstarších foriem fyzikálnej terapie. Ide o neinvazívnu liečbu, na ktorú nevzniká návyk. Pôsobením pulzného magnetického poľa dochádza k ovplyvňovaniu tkanív ľudského tela na bunkovej úrovni, čo vedie k potlačeniu, prípadne úplnému odstráneniu niektorých zdravotných problémov, očiste organizmu a regenerácii buniek.Magnetoterapeutické náramky priaznivo ovplyvňujú:

krvný obeh
prispievajú k stabilizácii krvného tlaku
zvyšujú okysličenie krvi
znižujú únavu
tlmia bolesti v oblasti zápästia (artróza, artritída, syndróm karpálneho tunela)
zabraňujú tvorbe krvných zrazenínNáramok obsahuje 7 magnetov. Darčekové balenie. Dĺžku náramku je možné skrátiť podľa potreby. Jednotlivé dieliky majú rozmer 1,1 cm. Zapínanie má bezpečne zacvákací patent. Nie je vhodný pre tehotné ženy a osoby s kardiostimulátorom.
Farba strieborná

Ďalšie produkty z kategórie Zdravotné bandáže a ortézy

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top