Orion Doska grilovacia GRANDE, 34 x 26,5 cm

Obľúbený a akčný výrobok Orion Doska grilovacia GRANDE, 34 x 26,5 cm od známeho výrobcu Orion jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz práve v akcii. Teraz za akčnú cenu 28.99 €
Cena: 28.99 €

Menšia grilovacia doska s veľkosťou 34 x 26,5 x 5,5 cm, s typickou rebrovanou štruktúrou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT, na ktorom pripravíte výborné steaky s minimálnou potrebou tuku. Grilovať môžete mäso, zeleninu, ryby, morské plody aj údeniny. A hamburgery aj žemličky získajú typickú „pruhovanú“ grilovaciu vzorku. Ak grilujete na žeravom uhlí či briketách, môžete svoje obľúbené pochúťky grilovať na tejto šikovnej doske, šťava do nich nebude odkvapkávať a nebudú sa tvoriť karcinogénne látky. A malé kúsky ako šampiňóny, cibuľka, krevety? Neprepadnú. To je jedna z výhod grilovania na doske.Prednosti nepriľnavej grilovacej dosky:

materiál: hliníková zliatina s nepriľnavým povrchom
antiadhézny povrch s vrúbkovaným povrchom pre jednoduchšiu prípravu pokrmov
použitie na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie
je možné vložiť do rúry aj na gril
zaoblené držadlá pre ľahké presunutie, vybratie z rúry či grilu
je možné umývať v umývačke, avšak vplyvom agresívnych čistiacich prostriedkov môže dôjsť k nepatrnej oxidácii (tento stav nemá vplyv na proces varenia, nie je zdravotne závadný a nie je dôvodom reklamácie)Odporúčame: pri manipulácii používajte kuchynské chňapky. Pri grilovaní na priamom ohni zamedzte plameňom, aby dosahovali až k doske, mohlo by dôjsť k deformácii. Používajte drevené, silikónové alebo nylonové náčinie.
Farba čierna

Ďalšie produkty z kategórie Panvice

Ďalšie produkty od výrobcu Orion


Top