Orion Pekáč GRANDE Aróma obojstr. 39x22x15 cm skl. veko

Tento lacný výrobok Orion Pekáč GRANDE Aróma obojstr. 39x22x15 cm skl. veko od spoločnosti Orion môžete zaobstarať práve teraz lacno! Cena od 61.99 €
Cena: 61.99 €

Všestranný pekáč s nepriľnavým povrchom s celkovým  rozmerom 39 x 22 x 10 cm má veko s rebrovanou štruktúrou na pečenie skvelých steakov alebo zeleniny, ktoré možno použiť ako samostatný pekáč s rozmerom 39 x 22 x 5 cm. Po priklopení má výšku 15 cm, takže sa pohodlne zmestí do rúry. Hliníkový korpus je potiahnutý kvalitnou nepriľnavou vrstvou PFLUON GRANIT, ktorá umožňuje pečenie s minimom tuku, ale aj ľahkú údržbu.Omáčky aj zredukované šťavy ľahko stiahnete napríklad stierkou, nákypmi, plnkami a pečienkami ľahko naberiete nylonovými alebo drevenými obracačkami a môžete servírovať. Odlievaný masívny pekáč je opatrený sklenenou pokrievkou s rozmerom 31,4 x 20 x 4,5 cm, s nehrdzavejúcim lemom a aróma úchytom, ktorý umožní jemné dávkovanie tekutých dochucovadiel, olejov, vína a marinád. Pokrievka je určená na vyšší pekáč.Vlastnosti:

vyrobené zo zliatiny hliníka potiahnutého kvalitným antiadhéznym povrchom PFLUON GRANIT
pevné rukoväte zaistia bezpečnú manipuláciu
riad je kompatibilný so všetkými druhmi varných dosiek vrátane indukcie
je určený na pečenie, zapekanie a gratinovanie v rúre, s pokrievkou až do 200 °C
hliníkové telo pekáča je výborným vodičom tepla, preto je možné rúru vypnúť s predstihom a nechať pokrm „dôjsť“
je možné umývať v umývačke, avšak vplyvom agresívnych čistiacich prostriedkov môže dôjsť k nepatrnej oxidácii (tento stav nemá vplyv na proces varenia, nie je zdravotne závadný a nemôže byť dôvodom reklamácie).Odporúčame: pri intenzívnom ohreve používajte chňapky. Ak pekáč použijete na sporáku, zvoľte veľkosť platničky úmernú priemeru dna a drevené, silikónové alebo nylonové náčinie.
Farba čierna

Ďalšie produkty z kategórie Formy na pečenie

Ďalšie produkty od výrobcu Orion


Top