ProfiCook PC-FR 1200 H teplovzdušná fritéza, 11 l

Kvalitný produkt ProfiCook PC-FR 1200 H teplovzdušná fritéza, 11 l originál od značky ProfiCook zaobstaráte na našich stránkach teraz práve lacno! Teraz možno objednať len za 162.99 €
Cena: 162.99 €

Univerzálna teplovzdušná fritéza značky ProfiCook sa skvele hodí na prípravu nízkokalorických pokrmov s nízkym obsahom tuku (až o 80 % nižšie oproti klasickým fritézam). Vďaka tomu vzniká aj menej dymu a zápachu.
Pokrmy varené horúcim vzduchom si udržujú viac vitamínov a živín. Je navyše vybavená funkciou dehydratácie, ktorá umožní prípravu ovocia, zeleniny, mäsa a ďalších pokrmov. Uchováte tak pokrmy, ktoré sú bohaté na vitamíny a živiny dôležité pre zdravie a pohodu. S touto teplovzdušnou fritézou ušetríte veľa času a el. energie. Vnútorná kapacita je približne 11 litrov. Plechy možno umiestniť do 4 výškových úrovní pre optimálne varenie. Fritéza je vybavená LED displejom s dotykovými senzormi pre ovládanie. Teplotu je možné plynulo nastaviť až na 200 °C. Fritéza je vybavená ochranou proti prehriatiu. Napájanie je 220-240 V, 50/60 Hz a výkon 1 500 W.Po ukončení časovača zaznie ukončovacie signál. Predná časť je vybavená dvierkami s veľkým priehľadným sklom. Vnútorné osvetlenie možno zapínať/vypínať separátne.Súčasťou balenia:

otočný kôš napr. na hranolky
8 rotačných špízov
otočný ražeň na kurča
2 rošty
plech na pečenie/plech na odkvapkávanie tuku
nástroj na vybratie príslušenstva
Farba strieborná

Ďalšie produkty z kategórie Fritovacie hrnce

Ďalšie produkty od výrobcu ProfiCook


Top