Rabalux 74003 stojacia lampa Azim, čierna

Vynikajúci produkt Rabalux 74003 stojacia lampa Azim, čierna značky Rabalux jednoducho zoženiete tu teraz práve v zľave. Teraz za akčnú cenu 47.49 €
Cena: 47.49 €

Stojacia lampa Azim v industriálnom štýle je obzvlášť dobrou voľbou pre obývacie izby s iným dreveným nábytkom alebo nábytkom s dreveným efektom. Stabilitu čierneho modelu vyrobeného z kovu podporuje veľká kruhová ozdobná základňa, jedinečnosť dizajnu potom dodávajú diely s dreveným efektom viditeľné na stonke lampy a hornej časti hlavy lampy. Hlava lampy vybavená lineárnym tienidlom, typickým pre tradičné lampy na čítanie, je pripevnená k stonke, ktorá sa na hornom konci silne ohýba.
Azim je možné použiť s jedným svetelným zdrojom s výkonom až 40 W, pätica typu E27. Podľa svojho vkusu si môžete vybrať zdroj svetla s teplým alebo prirodzeným bielym svetlom.Rozmery stojacej lampy sú nasledujúce: šírka 400 mm, výška 1480 mm, priemer tienidla 110 mm, inštalačný priemer lampy 210 mm, dĺžka kábla 1800 mm. Tento model je dodávaný bez svetelného zdroja.
Farba čierna

Ďalšie produkty z kategórie Stolné lampy

Ďalšie produkty od výrobcu Rabalux


Top