Rommelsbacher JG 80 jogurtovač​

Výnimočný kus Rommelsbacher JG 80 jogurtovač​ pochádzajúce od značky Rommelsbacher ľahko nájdete u nás práve vo výpredajové akciu! Cena od 115.49 €
Cena: 115.49 €

Rommelsbacher JG 80 na prípravu zdravého prírodného jogurtu či smotanového syra – taktiež na výrobu aromatických bylinných extraktov.
Domáci jogurt a smotanový syr sú veľmi obľúbené produkty pre tých, ktorí prikladajú dôležitosť uvedomelej výžive bez nežiaducich prísad. Bez ohľadu na to, či si ho vychutnáte samostatne alebo ako doplnok k dezertom či výdatným pokrmom – možností je mnoho.S týmto multifunkčným výrobníkom si môžete doma pripraviť prírodný jogurt, smotanový syr aj bylinné výťažky z ingrediencií, ktoré si sami zvolíte. V jednej dávke získate napr. až 1200 g jogurtu, ktorý vydrží v chladničke čerstvý minimálne jeden týždeň.Jogurtovač má navyše štyri prednastavené programy. Zatiaľ čo prírodný jogurt sa pripravuje pri 42 °C, pre vegánske/bezlaktózové varianty je potrebná teplota 38 °C. Môžete si vyrobiť aj tvarohový krém, ktorý sa pripravuje na 30 °C. Každý, kto chce vyrábať olejové extrakty aj na kozmetické, prírodné alebo nutričné účely, to spoľahlivo zvládne s funkciou bylinného extraktu pri 55 °C.Spotreba energie je veľmi nízka a zariadenie sa veľmi ľahko ovláda. Dokonca je možné individuálne upraviť dĺžku programov, takže s Jonou pripravíte napríklad aj kysnuté cesto. Jona je veľmi všestranný spotrebič, ktorý sa perfektne hodí do každej domácnosti s dôrazom na zdravú stravu.Vlastnosti:

vysoko kvalitné dvojstenné puzdro
vnútorná nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, takže sa ľahko čistí
pohodlné ovládanie pomocou dotykových ovládacích tlačidiel
prehľadný LED displej
doba prípravy individuálne nastaviteľná, napr. na kysnuté cesto
24-hodinový časovač so signálnym tónom, automatické vypnutie
ochrana proti prehriatiu
odnímateľný, priehľadný kryt
odnímateľný napájací kábel v balení: 4 keramické tégliky (každý 125 ml) s plastovým viečkom, 2 XXL sklenené nádoby (každá 1,2 l) s keramickým viečkom, 1 sitko s keramickým viečkom (možno umývať v umývačke)
4 programy s rôznymi teplotami:prírodný jogurt (42 °C)vegánsky/bezlaktózový jogurt (38 °C)smotanový syr (30 °C)bylinné extrakty (55 °C)
Farba čierna

Ďalšie produkty od výrobcu Rommelsbacher


Top