Sencor SKS 7071GR múdra kuchynská váha, tyrkysová

V zľave výrobok Sencor SKS 7071GR múdra kuchynská váha, tyrkysová originál od výrobcu Sencor jednoducho získate tady naozaj lacno. Akčné ceny už od 39.99 €
Cena: 39.99 €

Múdra kuchynská váha vám pomôže udržať dokonalý prehľad o kalorickom príjme a jednotlivých nutričných zložkách. Je naviazaná na najlepšiu dostupnú databázu potravín, pretože ovládacia aplikácia Sencor FOOD bola pripravená v spolupráci s autormi populárnej aplikácie Kalorickej tabuľky.Bluetooth spojenie váhy s telefónom je dokonale rýchle, intuitívne a jednoduché. Prakticky ihneď tak na displeji svojho smartfónu (a je jedno, či preferujete zariadenie s Androidom alebo iOS) uvidíte naváženú hmotnosť, potom už len stačí zadať, čo práve vážite a hneď viete, koľko daná potravina obsahuje cukrov, tukov, energie.Veľkými bielymi číslicami svietiaci kruhový displej je perfektne čitateľný a prehľadný, veď výška jednej číslice je 2 cm. Váha je vybavená bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ktorá v spojení s bezplatnou aplikáciou Sencor FOOD nainštalovanou do vášho chytrého zariadenia ponúka priamy prístup k bohatej a pravidelne aktualizovanej databáze potravín a ich nutričným hodnotám.Aplikácia Sencor FOOD bola vyvinutá v spolupráci s tvorcami aplikácie Kalorickej tabuľky / Dine4Fit a je určená pre chytré telefóny s operačným systémom iOS (verzia 13 a vyššia) alebo Android (verzia 5 a vyššia). Pri používaní aplikácie musí byť telefón pripojený k internetu. Pripojenie váhy k telefónu prebieha automaticky po spustení aplikácie. Na spárovanie postačí, aby na inteligentnom zariadení bola zapnutá funkcia Bluetooth. Ak aplikácia váhu nenájde, aktívne vás vyzve, aby ste skúsili váhu znovu pripojiť.Poznámka: váha sa v jednom okamihu vie pripojiť iba k jednému mobilnému zariadeniu. Pri problémoch so spárovaním sa uistite, že v dosahu nie je iné zariadenie, ktoré je práve aktívne pripojené k váhe.Aplikácia ponúka dva režimy váženia:

Režim „Na váhe“ – zobrazí hmotnosť práve váženej položky. Potom, čo pomocou poľa „Vyhľadajte potravinu“ váhe oznámite akú potravinu vážite, vám zobrazí nutričné hodnoty potraviny vztiahnuté k naváženej aktuálnej hmotnosti.
Režim „Zoznam“ – umožňuje zistiť súhrnnú nutričnú hodnotu viacerých potravín. Tento režim sa hodí napríklad pri príprave pokrmu podľa receptu. Na váhu postupne pridávajte potraviny, pomocou poľa „Vyhľadajte potravinu“ zadajte o akú potravinu ide. V momente, keď máte určenú hmotnosť aj druh potraviny, ju pomocou tlačidla „+ Pridať potravinu do zoznamu“ pridajte do celkového nutričného súčtu. Podľa potreby počas váženia používajte tlačidlo TARA/MODE na váhe na dovažovanie. Váha po celú dobu váženia v režime „Zoznam“ ukazuje priebežne celkovú hmotnosť ingrediencií a dopočíta hmotnosti jednotlivých nutričných zložiek (napríklad koľko gramov sacharidov celkom navážené potraviny obsahujú).Aplikácia Sencor FOOD je previazaná s aplikáciou Kalorickej tabuľky. Na konci váženia si tak svoje jedlo jedným kliknutím môžete zapísať do svojho jedálnička v Kalorických tabuľkách a viesť si tak dlhodobý prehľad o prijímaných potravinách (Niektoré pokročilé funkcie aplikácie Kalorické tabuľky môžu byť spoplatnené).Napájanie: 2x 1,5 V AAA batéria.Váživosť do 5 kg / 11 lb (rozlíšenie 1 g / 0,1 oz).Spôsob zapnutia: tlakom alebo zaťažením váživej plochy.Automatické vypnutie v nečinnosti.3 režimy: režim váženia / režim merania objemu mlieka / režim merania objemu vody. Možnosť prepínania medzi metrickými (gramami a mililitrami) a imperiálnymi jednotkami (lb:oz / fl’oz).Inteligentná funkcia TARA na dovažovanie potravín.
Farba tyrkysová

Ďalšie produkty z kategórie Kuchynské váhy

Ďalšie produkty od výrobcu Sencor


Top