Sencor SKS 7075RS múdra kuchynská váha, ružová

Tento zľavnený výrobok Sencor SKS 7075RS múdra kuchynská váha, ružová od výrobcu Sencor ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach v zľave! Ponuky už od 39.99 €
Cena: 39.99 €

Múdra kuchynská váha vám pomôže udržať dokonalý prehľad o kalorickom príjme a jednotlivých nutričných zložkách. Je naviazaná na najlepšiu dostupnú databázu potravín, pretože ovládacia aplikácia Sencor FOOD bola pripravená v spolupráci s autormi populárnej aplikácie Kalorickej tabuľky.Bluetooth spojenie váhy s telefónom je dokonale rýchle, intuitívne a jednoduché. Prakticky ihneď tak na displeji svojho smartfónu (a je jedno, či preferujete zariadenie s Androidom alebo iOS) uvidíte naváženú hmotnosť, potom už len stačí zadať, čo práve vážite a hneď viete, koľko daná potravina obsahuje cukrov, tukov, energie. Veľkými bielymi číslicami svietiaci kruhový displej je perfektne čitateľný a prehľadný, veď výška jednej číslice je 2 cm. Váha je vybavená bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ktorá v spojení s bezplatnou aplikáciou Sencor FOOD nainštalovanou do vášho chytrého zariadenia ponúka priamy prístup k bohatej a pravidelne aktualizovanej databáze potravín a ich nutričným hodnotám. Aplikácia Sencor FOOD bola vyvinutá v spolupráci s tvorcami aplikácie Kalorickej tabuľky / Dine4Fit a je určená pre chytré telefóny s operačným systémom iOS (verzia 13 a vyššia) alebo Android (verzia 5 a vyššia). Pri používaní aplikácie musí byť telefón pripojený k internetu. Pripojenie váhy k telefónu prebieha automaticky po spustení aplikácie. Na spárovanie postačí, aby na inteligentnom zariadení bola zapnutá funkcia Bluetooth. Ak aplikácia váhu nenájde, aktívne vás vyzve, aby ste skúsili váhu znovu pripojiť. Poznámka: váha sa v jednom okamihu vie pripojiť iba k jednému mobilnému zariadeniu. Pri problémoch so spárovaním sa uistite, že v dosahu nie je iné zariadenie, ktoré je práve aktívne pripojené k váhe. Aplikácia ponúka dva režimy váženia:

Režim „Na váhe“ – zobrazí hmotnosť práve váženej položky. Potom, čo pomocou poľa „Vyhľadajte potravinu“ váhe oznámite akú potravinu vážite, vám zobrazí nutričné hodnoty potraviny vztiahnuté k naváženej aktuálnej hmotnosti.
Režim „Zoznam“ – umožňuje zistiť súhrnnú nutričnú hodnotu viacerých potravín. Tento režim sa hodí napríklad pri príprave pokrmu podľa receptu. Na váhu postupne pridávajte potraviny, pomocou poľa „Vyhľadajte potravinu“ zadajte o akú potravinu ide. V momente, keď máte určenú hmotnosť aj druh potraviny, ju pomocou tlačidla „+ Pridať potravinu do zoznamu“ pridajte do celkového nutričného súčtu. Podľa potreby počas váženia používajte tlačidlo TARA/MODE na váhe na dovažovanie. Váha po celú dobu váženia v režime „Zoznam“ ukazuje priebežne celkovú hmotnosť ingrediencií a dopočíta hmotnosti jednotlivých nutričných zložiek (napríklad koľko gramov sacharidov celkom navážené potraviny obsahujú). Aplikácia Sencor FOOD je previazaná s aplikáciou Kalorickej tabuľky. Na konci váženia si tak svoje jedlo jedným kliknutím môžete zapísať do svojho jedálnička v Kalorických tabuľkách a viesť si tak dlhodobý prehľad o prijímaných potravinách (Niektoré pokročilé funkcie aplikácie Kalorické tabuľky môžu byť spoplatnené). Napájanie: 2x 1,5 V AAA batéria. Váživosť do 5 kg / 11 lb (rozlíšenie 1 g / 0,1 oz). Spôsob zapnutia: tlakom alebo zaťažením váživej plochy. Automatické vypnutie v nečinnosti. 3 režimy: režim váženia / režim merania objemu mlieka / režim merania objemu vody. Možnosť prepínania medzi metrickými (gramami a mililitrami) a imperiálnymi jednotkami (lb:oz / fl’oz). Inteligentná funkcia TARA na dovažovanie potravín.
Farba ružová

Ďalšie produkty z kategórie Kuchynské váhy

Ďalšie produkty od výrobcu Sencor


Top