SENCOR SVC 9829WH tyčový vysávač

Neodolateľný výrobok SENCOR SVC 9829WH tyčový vysávač od spoločnosti Sencor jednoducho môžete zohnať na našich stránkach za výpredajovú cenu! Ceny už od 351.99 €
Cena: 351.99 €

Tento tyčový vysávač 3v1 je poháňaný silným digitálnym 550 wattovým motorom, ktorý zaručí excelentné výsledky upratovania. SVC 9829WH je ľahký a ľahko sa ovláda, vďaka čomu sa stane vašim obľúbeným pomocníkom pri každodennom upratovaní akéhokoľvek povrchu aj ťažko dostupných miest vo výškach. Hubica s LED osvetlením ľahko odhalí aj najjemnejší prach a uľahčí vysávanie. Vďaka extrémne veľkej kapacite batérie zvládne upratovanie väčšieho domu či bytu na jedno nabitie.
Odnímateľná jednotka spoločne so širokou voľbou príslušenstva umožní rýchlo odstrániť všetky nečistoty a prach z nábytku, stola alebo v aute. Keď ju prepojíte s motorizovanou kefou CAT DOG mini, ľahko vysajete všetky zvieracie chlpy.Bezšnúrový tyčový vysávač 3v1 s odnímateľnou ručnou jednotkou. Vysoko výkonný digitálny motor s dlhou životnosťou a výkonom 550 W. Výkonná Li-ion batéria 28,8 V s vysokou kapacitou 3000 mAh.Dlhá prevádzková doba – až 70 minút a krátka doba nabíjania – 5,5 hodiny.Trojúrovňový cyklónový filtračný systém HEPA.Rotačná kefa s nezávislým motorom zaisťuje vynikajúce výsledky na každom type podlahy a zlepšuje vysávanie nečistôt z kobercov.Odnímateľná ručná jednotka na pohodlné odstraňovanie nečistôt a prachu z nábytku, stolov alebo čistenie automobilov.Motorizovaná kefa Cat and Dog Mini pre odnímateľnú ručnú jednotku je dokonalým pomocníkom pre hĺbkové dôkladné čistenie čalúneného nábytku, matracov či autosedačiek a pri odstraňovaní chlpov. 360° technológia umožňuje prístup do každého kúta od podlahy po strop.3 stupne výkonu:TURBO – intenzívne upratovanie silne znečistených miest, čas vysávania až 12 minútVYSOKÝ VÝKON – na bežné upratovanie, čas vysávania až 28 minútPREDĹŽENÁ DOBA VYSÁVANIA – čas vysávania až 70 minútAUTO funkcia – Automaticky zaisťuje optimálny výkon podľa typu podlahy a zistenej koncentrácie prachu. Prehľadný digitálny displej – zobrazuje stav batérie a režim výkonu. Vynikajúca ovládateľnosť a manévrovanie okolo nábytku vďaka 180° otočnej hlavici a nízkej hmotnosti. Kombinácia silného 550 W digitálneho motora a trojúrovňového cyklónového HEPA filtračného systému zaistí mohutnú saciu silu a dokonale čistý vzduch opúšťajúci vysávač. Vysoká výkonnosť a silné sanie. Menej rotačných súčiastok predlžuje životnosť motora. Automatický režim vždy zaisťuje optimálny výkon podľa typu podlahy a zistenej koncentrácie prachu.Súčasťou balenia je samostojacia nabíjacia stanica s integrovanou funkciou nabíjania a držiakmi na príslušenstvo. Po skončení upratovania stačí vysávač odložiť do stanice, kde sa začne automaticky nabíjať. Je tak vždy pripravený na ďalšie upratovanie.Príslušenstvo: samostojacia nabíjacia stanica, kombinovaná kefa na čalúnenie a prach, kombinovaná štrbinová a prachová kefa, ručná jednotka s mini kefou.
Farba biela

Ďalšie produkty z kategórie Vysávače

Ďalšie produkty od výrobcu Sencor


Top