Sensillo Hrejúci a chladiaci vankúšik Termofor s višňovými kôstkami, sivá

Tento unikátny výrobok Sensillo Hrejúci a chladiaci vankúšik Termofor s višňovými kôstkami, sivá originál od výrobcu 4Home jednoducho môžete získať práve tu v akcii. Ponuka od 6.99 €
Cena: 6.99 €

Prírodný termofor naplnený višňovými kôstkami by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Používa sa na ochladenie alebo zahriatie boľavých miest. Vďaka výplni z čerešňových kôstoki nehrozí u tohto výrobku riziko popálenia, omrzlín, otravy výplňovou hmotou alebo kožnej alergie. Ide o úplne bezpečný produkt.Zlepšuje krvný obeh a má relaxačný účinok.Produkt pripravený na použitie aplikujte na miesto na tele, ktoré vyžaduje zahriatie / ochladenie.Výrobok udrží teplotu až 30 minút v závislosti od veľkosti termoforu a okolitej teploty. Po použití skladujte výrobok v izbových podmienkach – teplote a vlhkosti. Nezaťažujte nadmerne napr. sedením – môže dôjsť k pretrhnutiu obalu.Studená aplikácia:

podvrtnutie, hrče
bolesti hlavy, migrény, hmyzie uštipnutie
ľahké popáleninyTeplá aplikácia:

bolesti chrbta, svalov a kĺbov
zahrievanie pŕs dojčiacich matiek
bolesti brucha, kŕče u dojčiat a detíTermofor môžete zahriať:

v mikrovlnnej rúre s výkonom 300 – 600 W, max. 1 min
v rúre predhriatej na 120 °C, asi 4 minúty
na radiátore, kým sa termofor dostatočne nezahreje
neprehrievajte výrobok nad odporúčané podmienky – hrozí popáleniePre studený obklad dajte termofor na zhruba 30 – 60 minút do mrazničky.Špecifikácia:

vekové rozmedzie: 0+
nevhodné na pranie
poťah: 100% bavlna
výplň: višňové kôstky
Farba sivá

Ďalšie produkty z kategórie Zdravie

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top