Simplehuman Polokrúhly bezdotykový kôš 45 l, čierna

Žiadaný výrobok Simplehuman Polokrúhly bezdotykový kôš 45 l, čierna od spoločnosti Simplehuman ľahko môžete zaobstarať práve za výhodnú cenu. Teraz zaobstaráte len za 279.99 €
Cena: 279.99 €

Do každej modernej domácnosti patria moderné a funkčné doplnky. Odpadkový kôš Simplehuman ST2044 s obsahom 45 litrov má futuristický dizajn a funkciu bezdotykového otvárania, čo je u tohto typu výrobku veľmi praktická funkcia. Väčšinou v kuchyni máme plné ruky, či sa nechceme koša vôbec dotýkať a potom oceníme automatické otvorenie veka.
Infračervené pole sníma priestor nad a pred košom tak, aby sa automaticky otvoril jednoduchým mávnutím ruky. Pri práci v kuchyni sa tak nemusíte báť, že by ste kôš ušpinili rukami od varenia – sám sa otvorí aj zavrie.Keď práve kôš nepoužívate, sníma čidlo len priestor nad ním, aby sa zbytočne neotváral pri každom pohybe v okolí. Akonáhle ale kontajner otvoríte, zaberá senzor aj miesto pred košom, aby zostal v pohotovosti tak dlho, ako potrebujete.Systém integrovanej prevodovky umožňuje rýchly a hladký chod otvárania koša. Veko sa nezadrháva a plynulo sa pohybuje hore aj dole.Vonkajšiu stranu veka je možné zdvihnúť pre jednoduchú výmenu vrecka. Nie je nutné sňať celý vrch koša. Až budete hotoví, jednoducho vrátite veko späť. Okraje vrecka zostanú starostlivo zakryté a budú perfektne držať na svojom mieste.Vďaka integrovanému zásobníku na vrecká budete mať nové vrecko vždy po ruke. Vrecko je možné pohodlne vytiahnuť jednou rukou. Náhradné balenia vreciek do koša Simplehuman sú navrhnuté tak, aby presne sedela do vstavaného zásobníka vo vnútri koša.Povrch je ošetrený nano technológiou, ktorá chráni nehrdz. oceľ pred odtlačkami prstov a choroboplodnými zárodkami (vírusmi, baktériami). Kôš zostáva ešte dlho ako nový. Hlasitosť motorčeka bezdotykového koša je iba 52 DB.

Ďalšie produkty z kategórie Odpadkové koše

Ďalšie produkty od výrobcu Simplehuman


Top