Simplehuman Príslušenstvo – Vrecia do odpadkového koša 10 l, typ R, 20 ks CW0201

Obľúbený a akčný kus Simplehuman Príslušenstvo - Vrecia do odpadkového koša 10 l, typ R, 20 ks CW0201 od populárnej značky Simplehuman jednoducho zaobstaráte tady za výhodnú cenu. Ponuka od 8.49 €
Cena: 8.49 €

Extra silné sťahovacie vrecia do odpadkového koša – veľkosť R. Objem 10 l, dvojité švy, pevná sťahovacia šnúra. V balení 3 x 20 ks. Vhodné pre koše značky Simplehuman. Vrecia do košov sú navrhnuté tak, aby sa zmestili perfektne do vybraného koša Simplehuman. Nikde nič nepretŕča, všetko drží ako má. Po zatvorení veka nie sú nikde vidieť presahy sáčkov.
Extra odolný plast a hrubé dvojité švy sa postarajú o to, aby nedochádzalo k nechcenému prasknutiu alebo pretrhnutiu vreca. Navyše vďaka pohodlnej sťahovacej šnúre jednoducho zatiahnete za dve strany šnúry a celé vrece zdvihnete. Potom ho môžete pohodlne odniesť do popolnice. Praktický dávkovač vriec vám umožní uchopiť a odtrhnúť nové vrece behom chvíľky – bez roztrhnutia alebo strapkania. Celý dávkovač umiestnite do vrecka na vrecia a budete mať nové vrece vždy po ruke. Balenie sa presne vojde do priestoru v koši a vrece možno vytiahnuť jednou rukou.

Ďalšie produkty z kategórie Odpadkové koše

Ďalšie produkty od výrobcu Simplehuman


Top