Solight 1D73S vonkajšia IP kamera

Unikátny kus Solight 1D73S vonkajšia IP kamera od obľúbenej značky Solight nájdete u nás teraz za akčnú cenu. Akčná cena 46.99 €
Cena: 46.99 €

S touto kamerou môžete kontrolovať svoj domov a majetok takmer odkiaľkoľvek. Jednoducho vytiahnite telefón alebo tablet, aby ste mali stále dohľad nad vašim domovom, kdekoľvek budete pripojení k internetu. Kamera je napájaná zdrojom a tak ponúka živý prenos 24 hodín denne, 7 dní v týždni, alebo dostávajte upozornenia na vaše mobilné zariadenie v momente, keď kamera zachytí pohyb a pozrite si video vo vysokom Full HD rozlíšení 1080p.
Funguje za každého počasia, je totiž úplne odolná voči dažďu, prachu a odolá aj teplotám od -20 °C do + 55 °C a je vybavená nočným videním.Má veľmi jednoduché nastavenie, kameru jednoducho zapojíte do elektriny a nastavíte pomocou aplikácie v telefóne.Aplikácia Smart Life je v slovenčine, angličtine a iných jazykoch.Je kompatibilná s Wifi 2,4 GHz, Android 4.1 a vyššie, iOS 8.0 a vyšší, Tuya Smart app, Smart Life app, Amazon Echo, Google HomeTechnické parametre:

pripojenie cez Wi-Fi
ovládanie cez aplikáciu Smart Life – iOS/Android
detekcia pohybu
časové nastavenie záznamu
nočné snímanie – 36 LED diód
rozlíšenie snímača 2 Mpx
mikrofón/reproduktor
pozorovací uhol 75°
stupeň krytia IP66
napájanie 12 V/1 A (DC)
Farba biela + čierna

Ďalšie produkty z kategórie Domové alarmy

Ďalšie produkty od výrobcu Solight


Top