Tescoma Upratovací set ProfiMATE

Tento vynikajúci výrobok Tescoma Upratovací set ProfiMATE od známeho výrobcu Tescoma ľahko získate u nás teraz v zľave! Ceny od 65.90 €
Cena: 65.90 €

Set je navrhnutý tak, aby ste ho mohli účelne a ekonomicky rozširovať o ďalšie upratovacie náradie a pomôcky ProfiMATE, podľa vlastnej potreby a dispozícii vašej domácnosti.Upratovací set ProfiMATE zahŕňa:

mop s rozprašovačom, kovovou tyčou (dĺžka 120 cm) a návlekom
univerzálnu teleskopickú tyč (nastaviteľná dĺžka 74-124 cm)
zmeták, nadstavec
metličku s lopatkou
závesnú lištu s 3 háčikmiMop s rozprašovačom a návlekom Universal má kovovú teleskopickú tyč so zásobníkom na čistiace prostriedky a rozprašovačom ovládaným z rukoväte. Vďaka 3D kĺbu sa mop pohybuje voľne do všetkých strán a je možné s ním ľahko vytierať podlahu aj pod nábytkom a v rohoch. Mop je opatrený návlekom s velcro zipsom, je vhodný aj pre používanie sa samostatne dodávanými návleky „Power“ a „Pet Expert“.Univerzálna teleskopická tyč je v rámci setu určená k používaniu s nadstavcom metly a môžete ju bez obmedzenia používať aj s nadstavcami mopu a posuvného mopu, metly a podlahovej kefy a s univerzálnoui j pružnou prachovkou aj stierkou na sklo ProfiMATE. To znamená, že vám postačí iba jedna univerzálna tyč pre celý rad samostatne dodávaných nadstavcov a s programom ProfiMATE tak vždy ušetríte.Nadstavec metly s odolnými štetinami s rozštiepenými koncami zmetie z podláh všetky nečistoty vrátane jemného prachu, používa sa s univerzálnou teleskopickou tyčou.Metlička s lopatkou má odolné štetiny, ktoré zachytia všetky smeti vrátane jemného prachu, lopatka s pružným okrajom zhromaždené nečistoty ľahko naberie.Závesná lišty s 3 háčikmi slúži na prehľadné a úsporné uloženie setu aj všetkého ostatného upratovacieho náradia ProfiMATE.
Farba zelená

Ďalšie produkty z kategórie Mopy a upratovacie súpravy

Ďalšie produkty od výrobcu Tescoma


Top