TrueLife Medzizubná sprcha AquaFloss Station S600

Tento veľmi žiadaný kus TrueLife Medzizubná sprcha AquaFloss Station S600 s osvedčenou značkou TrueLife ľahko nájdete tady skutočne lacno. Akčná cena 56.99 €
Cena: 56.99 €

Pravidelné čistenie medzizubných priestorov by malo byť každodennou súčasťou vašej dentálnej rutiny. V dospelosti totiž vzniká až 95 % kazov práve v úzkych medzierkach medzi zubami. Ich pravidelné čistenie navyše pomáha predísť aj zápalu ďasien alebo paradentóze. S ústnou sprchou TrueLife AquaFloss Station S600 je čistenie medzizubných priestorov jednoduchšie a šetrnejšie, než pri použití medzizubných kefiek či nití. Vďaka technológii StreamTrue zubná sprcha odstráni až 99 % zubného povlaku a vyčistí vaše zuby tak, ako to samotná kefka nikdy nedokáže. Sprcha ponúka 10 tlakových úrovní a 6 špeciálnych trysiek na rôzne dentálne potreby.
Používanie AquaFloss Station S600 je oveľa jednoduchšie a šetrnejšie, než čistenie pomocou zubnej nite a medzizubných kefiek, ktoré navyše musíte pravidelne dokupovať. Stačí naplniť 600 ml nádržku sprchy vodou a zapnúť čistenie. Pomocou StreamTrue technológie prúd vody a vzduchu prenikne aj do tých najužších priestorov a účinne odstráni zubný povlak, baktérie aj zvyšky jedla. Ovládanie sprchy je ľahké, intenzitu tlaku nastavíte na stanicu a čistenie zapnete / vypnete priamo na rukoväti.Pri AquaFloss Station S600 máte na výber z desiatich úrovní tlaku vody, v rozmedzí 30-125 PSI, čistenie zubov si tak môžete plne prispôsobiť. Požadovaný tlak si nastavíte pomocou kolieska na stanici. Súčasťou sprchy je 6 špeciálnych trysiek (3x Standard, 1x Orthodontic, 1x Periodontal, 1x Dental Plaque), navrhnuté pre rôzne potreby:Štandard – slúži na odstraňovanie plaku z medzizubných priestorov a línií pozdĺž ďasien.Orthodontic – ortodontická tryska na odstraňovanie plaku zo zámočkov a drôtikov strojčeka a ďalších ťažko dostupných miest.Periodontal – parodontálna tryska na čistenie parodontálnych vreciek pomocou gumovej špičky.Dental Plaque – slúži na efektívnejšie odstraňovanie usadeného plaku okolo implantátov, koruniek a mostíkov.Tryska sprchy je otočná o 360 stupňov a dostane sa aj do tých najmenších medzizubných priestorov, odkiaľ odstráni až 99 % zubného povlaku. Spolu s kefkou znižuje riziko vzniku zubného kazu aj zápalu ďasien a ušetrí vás nepríjemných návštev stomatológa aj nečakaných výdavkov.
Farba zelená

Ďalšie produkty z kategórie Elektrické zubné kefky

Ďalšie produkty od výrobcu TrueLife


Top