Vianočná deka NORDICO 150 x 200 cm svetlo sivá

Tento zľavnený produkt Vianočná deka NORDICO 150 x 200 cm svetlo sivá od obľúbenej značky Kontrast môžete zaobstarať na našich stránkach teraz so zľavou! Ceny už od 14.65 €
Cena: 14.65 €

Hľadáte vianočné dekorácie, ktoré sú nielen spojené s Vianocami, ale navyše sú moderné a praktické. Máme pre vás krásne deky s vianočnými motívmi, ktoré vás zahrejú a doplnia vaše vianočné dekorácie. Deka sa hodí do každého interiéru a obľúbia si ju všetci, nielen milovníci Vianoc. Je vyrobená z mimoriadne príjemných a zároveň mäkkých materiálov, ktoré vyčarujú éterickú atmosféru a dodajú interiéru hrejivú atmosféru.

Vďaka svojej variabilite sa deka dá použiť v obývacej izbe, spálni aj detských izbách. Je veľmi ľahká a skladná, takže ju môžete ľahko prenášať z miesta na miesto, bez problémov si ju môžete vziať na chatu alebo zimnú dovolenku. Je vhodná aj ako pekný a praktický darček. Zababušte sa do deky a užite si večer pri televízore alebo dobrej knihe. Hrejivá časť deky dokáže udržať v teple aj tie najväčšie mrazy.

Série: Deky NORDICO, Materiál: Polyester, Dĺžka: 200 cm, Šířka: 150 cm

Ďalšie produkty z kategórie Deky

Ďalšie produkty od výrobcu Kontrast


Top