BaByliss C451E Advanced kulma

Tento akčný a v zľave kus BaByliss C451E Advanced kulma od známej značky Babyliss ľahko môžete nájsť tu teraz práve za výhodnú cenu! Akčné ceny od 38.99 €
Cena: 38.99 €

Keramická kulma na vlasy BaByliss Curling Tong pre vytvorenie rýchleho a efektívneho stylingu. Rýchlo sa zahrievajúce výhrevné teleso s priemerom 25 mm, s dĺžkou 13 cm, umožňuje úpravu všetkých druhov vlasov. Ak máte slabé, jemné a farbené vlasy, použite nízku teplotu. Pre silnejšie vlasy použite vysokú teplotu. Jednoduché nastavenie optimálnej teploty na LCD displeji v 6 krokoch v teplotnom rozmedzí 160 °C – 210 °C. Kulma má otočný kábel, studenú špičku pre bezpečnú manipuláciu a zámok tlačidla na ovládač teploty. Po 60 minútach nečinnosti sa kulma automaticky sama vypne. Súčasťou balenia je tepluvzdorná podložka.
Vlastnosti:

kulma s vykurovacím povrchom z kremennej keramiky
rýchle nahriatie
studená špička
LED indikátor chodu
automatické vypnutie
otočný kábel
zámok tlačítka teploty
integrovaný stojanček
šesť možností nastavenia teploty 160 °C – 210 °CBalenie obsahuje:tepluvzdornú podložkuUpozornenie: Kulma má funkciu oneskorenej aktivácie ovládania. Hneď po zapnutí môžete nastaviť teplotu. Po 5 sekundách po zapnutí kulmy sa tlačidlá pre nastavenie teploty uzamknú. Pre ďalšie nastavenie teploty podržte tlačidlo +/- na 1 až 2 sekundu. Tým deaktivujete režim uzamknutia.
Farba čierna

Ďalšie produkty z kategórie Kulmy

Ďalšie produkty od výrobcu Babyliss


Top