Clatronic VL 3741 stojanový ventilátor na diaľkové ovládanie

Tento akčný a v zľave kus Clatronic VL 3741 stojanový ventilátor na diaľkové ovládanie značky Clatronic jednoducho zaobstaráte tady teraz v akcii. Teraz možno objednať len za 31.99 €
Cena: 31.99 €

Stojanový ventilátor s diaľkovým ovládaním je ideálnym spoločníkom do horúcich letných dní. Vďaka funkcii oscilácie je možné obsiahnuť široký uhol a pokryť príjemným vánkom aj celú miestnosť, táto funkcia môže byť vypnutá. Zároveň vďaka tichej prevádzke môžete mať ventilátor v spálni a nebude vás pri spánku alebo odpočinku rušiť. Nastaviť je možné aj výšku a uhol sklonu. Vďaka 4 nohám je zaručená vysoká stabilita. Ochranná kovová mriežka pre väčšiu bezpečnosť.Skvelou funkciou je časovač, ktorý je možné nastaviť až na 7,5 hodiny. Priemer ventilátora je 40 cm. Rýchlosť je možné nastaviť na pomalú, strednú a rýchlu. O prevádzke informuje LED kontrolka. Hlučnosť 51 dBA.2 predprogramované funkcie:

spánok: program na zaspanie, po 30 minútach sa automaticky spomaľuje rýchlosť ventilátora
nature: elektronicky sa meniace rýchlosti vetra v nepravidelných intervaloch na simulovanie prírodného vetraNapájanie je 220-240 V, 50/60 Hz.
Farba čierna

Ďalšie produkty z kategórie Ventilátory

Ďalšie produkty od výrobcu Clatronic


Top