ProfiCare VL 3111 stojanový ventilátor so zvlhčovačom 3v1

Tento veľmi žiadaný kus ProfiCare VL 3111 stojanový ventilátor so zvlhčovačom 3v1 značky ProfiCare ľahko zoženiete tu teraz práve lacno! Akčná cena 112.99 €
Cena: 112.99 €

Ventilátor VL 3111 LB je zariadenie 3 v 1. Môžete ho totiž využívať ako samostatný ventilátor, ventilátor so zvlhčovačom alebo ako samostatný zvlhčovač. Ventilácia v spojení so zvlhčovačom vzduchu je lepšia na chladenie miestnosti. V suchých zimných mesiacoch však využijete aj samostatný zvlhčovač.VentilátorDisponuje funkciou oscilácie a nastaviteľným uhlom sklonu. Je konštruovaný tak, aby jeho prevádzka bola tichá. Ochranná mriežka je vyrobená z kovu. Časovač je možné nastaviť v rozmedzí od 30 minút do 7,5 hodiny v krokoch po 30 minútach. Rýchlosť je možné nastaviť na pomalú, strednú a rýchlu. O prevádzke informujú LED kontrolky.Ventilátor disponuje 2 predprogramovanými funkciami:

spánok: program na zaspanie, po 30 minútach sa automaticky spomaľuje rýchlosť ventilátora
príroda: elektronicky sa meniace rýchlosti vetra v nepravidelných intervaloch na simulovanie prírodného vetra.ZvlhčovačJe vhodný na vytvorenie upokojujúcej a zdravej klímy v miestnosti. Disponuje funkciou nebulizácie ultrasonickou technológiou (pomalá, stredná, rýchla). Nádoba na vodu pojme až 3 litre vody, čo vystačí až na 15 hodín nepretržitej prevádzky. Zvlhčovač je vhodný pre miestnosti 60 až 70 m2. Zvlhčovač je možné spustiť samostatne.Napájanie je 220-240 V, 50 Hz.
Farba strieborná

Ďalšie produkty z kategórie Ventilátory

Ďalšie produkty od výrobcu ProfiCare


Top