Rabalux 71043 stropný ventilátor so svetlom Cadmus, čierna

Výnimočný výrobok Rabalux 71043 stropný ventilátor so svetlom Cadmus, čierna pochádzajúce od značky Rabalux môžete zaobstarať teraz skutočne výhodne. Ceny už od 147.99 €
Cena: 147.99 €

Stropné svietidlo Cadmus s ventilátorom odporúčame pre fanúšikov industriálneho štýlu, ktorí sú zároveň fanúšikmi praktických riešení. Tento model 2v1 môže byť skvelým pomocníkom v modernej obývacej izbe, najmä počas teplých letných dní.
Celokovová čierna lampa je vyrobená s malým okrúhlym dekoratívnym podstavcom. K tomu je pripojený ventilátor a tiež tri horizontálne umiestnené tienidla svietidiel. Cadmus je možné použiť s tromi svetelnými zdrojmi E27, každý s maximálnym výkonom 25 W. Keďže žiarovky nie sú zakryté tienidlom, oplatí sa tento model použiť s estetickými žiarovkami iného tvaru, než je obvyklé.Motor vstavaného ventilátora vybavený tromi priehľadnými lopatkami má výkon 20 W, rýchlosť 1350 otáčok za minútu a hlučnosť 49,8 dB. Ventilátor je vhodný na chladenie miestnosti 8-15 m2.Rozmery stropného svietidla Cadmus: priemer 480 mm, montážny priemer 150 mm a vzdialenosť od stropu 165 mm.
Farba čierna

Ďalšie produkty z kategórie Svietidlá

Ďalšie produkty od výrobcu Rabalux


Top